Наставникът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп сподели след равенството 1:1 срещу Оснабрюк, че резултатът няма никакво значение.
Още по темата
"През първото полувреме имахме чудесна възможност, също и през второто полувреме. И двете ситуации ги изиграхме прекрасно и щеше да бъде напълно в реда на нещата да победим с 3:1. Но резултатът остава на заден план. Има доста по-важни неща, върху които трябва да работим в момента", каза Клоп, цитиран в официалната страница на Борусия Дортмунд в интернет.
"Дон-Вон Жи и Чиро Иммобиле играха за първи път, като преди това тренираха само три дни, от които само 20 минути с останалите момчета. За тях не беше възможно най-добрия старт да играят срещу третодивизионен отбор във форма и да всички погледи да бъдат насочени към тях."
"И двамата имаха по една добра голова възможност, но за съжаление не вкараха. От днес и двамата започват истинските тренировки с отбора. Не трябва да им бъдат поставяни оценки от това, което показаха срещу Оснабрюк. Важното беше, че и двамата показаха, че са опасни в атака."
"Попадението на Хенрих Мхитарян? Изключителен гол. Щеше да бъде кристална дузпа, ако той беше паднал на тревата след съприкосновението със съперниковия футболист. Но той не искаше дузпата, желанието му беше да вкара топката в мрежата. Изпълнението му беше много класно."
"Оснабрюк започва участието си в трета лига през уикенда и би трябвало да се намира в оптимално физическо състояние. Нормално е при нас някои неща да не се получават в тази фаза на подготовката", добави Клоп.








Времето днес, 8 юли: Летни бури и температури до 39 градуса
Хороскоп за всички зодии за 8 юли 2026: Финанси, любов, щастие
Спорт в горещините: Всичко, което трябва да знаем, за да тренираме безопасно
Скърцане и почукване под капака: Какво се опитва да ни каже колата?
Невероятен епизод от Втората световна война: Брадва срещу нацистки танк
Никити на Халкидики е на час и половина от Солун, превръща се в новата Ривиера
Стандартно BMW M2 победи екстремното M2 CS на „Нюрбургринг“
Руснаци направиха алтернатор, задвижван от изгорели газове
Как работи хиперболичното въздушно окачване
Черната кола харчи повече – ето защо
Християн Господинов донесе титла за България на Световната купа „Варна“
Класиците не стигнаха до битка за медалите и във втория ден на Европейското по борба
Разкриха истинската причина за спора около Фюри – Джошуа
Масвидал: Борбата няма да спаси Макгрегър в реванша срещу Холоуей
Бившият здравен министър Стойчо Кацаров е новият представител на пациентите в Надзорния съвет на НЗОК
Министър Ивкова започва проверки на обектите за модернизация на спешната помощ
Шизофренията и биполярното разстройство споделят 70% от генетичните си корени
Стимулирането на блуждаещия нерв подобрява тежката депресия със 70%
Коментари
Напиши коментар21:20 | 23 юли 2014 г.
Напиши коментар