Полузащитникът на Борусия Дортмунд Илкай Гюндоган се е разделил с половинката си Сила Шахин. Информацията беше потвърдена от двете страни.
"Илкай и Сила се разделиха преди известно време и останаха приятели. И двамата няма да отговорят на въпроси за личния си живот", се пише в изявление от мениджърския екип на Гюндоган.
Пред вестник "Билд" актрисата заяви: "С Илкай се разделихме. Не ни беше лесно да направим тази крачка, но беше непреодолимо. Много съм тъжна".
Германката с турска кръв и футболистът не разкриват причината за раздялата. Те започнаха своя романс през 2013 година.
Според слуховете Сила Шахин не се е чувствала добре в Дортмунд и е притискала Илкай за промяна. Халфът опита да си уреди трансфер, но високите му финансови претенции отказаха кандидат-купувачите и тойбеше принуден да остане на стадион "Сигнал Идуна Парк".
Сила Шахин пък взриви обществеността, когато се съблече за списание "Плейбой" и предизвика хиляди негативни коментари в Турция.







Обедна емисия
Тръмп празнува докато милиони американци гладуват
Президентът на Ливан пристигна на посещение у нас
Байдън: Америка преживява много мрачен момент
Асен Василев: Увеличените разходи в бюджета са по абсолютно скандални пера
Toyota ще плаща на шофьорите за данни от колите им
Какви проблеми крие BMW с двигател N20?
Как работи системата за дренаж на вратите
Малки размери, голямо предизвикателство – какъв градски EV да изберете?
UFC Vegas 111: Бонфим, Дънкан, Хокит и Рийс взеха бонусите от по $50 000
Майкъл Пейдж: Леон Едуардс ще победи Карлос Пратес, има по-добра борба
Хамзат Чимаев коментира Махачев – Мадалена
Ислам Махачев: „Не искам да се оттегля от ММА без втора титла в UFC – сега съм в разцвета на силите си“
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар13:15 | 10 сеп 2015 г.
11:42 | 10 сеп 2015 г.
Напиши коментар