Италианският шампион Ювентус е твърдо решен да привлече полузащитника на Борусия Дортмунд Илкай Гюндоган, но той не изпитва същия трепет.
Според германското списание „Шпорт Билд” от Торино са приготвили оферта на стойност 40 милиона евро за плеймейкъра на рурския тим, след като доскоро за него се кътаха 30 милиона евро.
Договорът на Гюндоган с „жълто-черните” изтича през лятото на 2017 година, а неговото открито желание е да смени обстановката и да заиграе в Англия или Испания. Ювентус не бил сред най-желаните дестинации от германеца с турска кръв, се казва още в материала.
През изминалото лято той преговаряше с редица топ-клубове като Байерн, Барселона, ПСЖ и Манчестър Юнайтед, но не си намери нов отбор и преподписа с Борусия за още един сезон.
Тогава се твърдеше, че изключително високите финансови претенции на Илай са отказали кандидат-купувачите от него.
През последните седмици се твърдеше, че Ливърпул и Манчестър Сити също следят ситуацията около Гюндоган, който беше голяма трансферна цел и на Реал Мадрид през 2013 година.







Измамите с пробега: Купуваме коли с до 70 000 км скрита история
Могат ли иранските подводници да застрашат ВМС на САЩ?
В "България сутрин" на 16 май от 09:30 часа: Най-модерният грим за баловете тази година
6 китайски зодии с огромен късмет и успех на 16 май 2026
DARA ще пее под №12 на финала на "Евровизия" утре
Летището в Хелзинки спря работа за три часа поради заплаха от дронове
Двама нови депутати от "Прогресивна България" положиха клетва
Руското МВнР: Западът използва балтийските страни като плацдарм за тренировки по възпиране на Москва
Какви слабости крие Toyota RAV4 (XA40)
Euro NCAP алармира за опасен дефект в популярен китайски модел
Таен код в Dacia спасява човешки животи
Mercedes вкарва над 144 000 автомобила в сервизите заради гаснещи табла
Петима български борци стартират днес на европейското за кадети в Самоков
Джай Опетая ще се бие за титлата на WBC това лято
Ронда Рoузи: "Настроена съм единствено за победа!"
Джина Карано: "Много ми липсваха битките!"
Лазаркиня или миризливо еньовче — ароматният горски лечител
Инфекции на пикочните пътища при жени
Нов подход усилва противотуморното действие на NK клетките
Изследване на метилмалонова киселина – кога насочва към дефицит на витамин B12?
Коментари
Напиши коментар00:58 | 26 дек 2015 г.
23:39 | 25 дек 2015 г.
23:36 | 25 дек 2015 г.
23:34 | 25 дек 2015 г.
20:35 | 25 дек 2015 г.
Напиши коментар