Дългоочакваното завръщане на Марио Гьотце в Борусия Дортмунд предизвика вълна от коментари. Феновете на тима са разделени в мнението си за техничаря. Някои го наричат предател, други са готови да му дадат втори шанс след бягството в Байерн преди три години.
Днес се очаква Супер Марио да премине задължителния медицински тест и да подпише договор до 2020 година с клуба, в който изгря за големия футбол.
"Скъпи фенове на Борусия, когато преминах от Дортмунд в Байерн през 2013 година, решението ми беше напълно осъзнато и няма да се крия зад него. Три години по-късно съм вече на 24 и гледам по различен начин на нещата и на решението си в онзи момент", сподели Марио на профила си във Фейсбук.
"Напълно разбирам факта, че много фенове не можеха да приемат моето решение. Избрах неособено лекия път да се завърна в своя дом, но ще се опитам да убедя с играта си всички, дори онези, които не са готови да ме приемат обратно с отворени обятия. Целта ми е отново да играя най-добрия си футбол. За всички нас, за клуба и за феновете", допълни Гьотце.
Повече от интересно е как ще бъде посрещнат офанзивният полузащитник при първия си мач на стадион "Сигнал Идуна Парк". След трансфера му в Байерн стотици фенове на Борусия публично изгориха фланелката с неговото име и го сравниха с Юда.







Обедна емисия
Оранжева тревога за жеги в Южна Великобритания затвори хората по домовете (СНИМКИ)
Ефремова: Имало е подаден сигнал за едно от децата, замесени в убийството в Пловдив
Девет души потърсиха спешна помощ в София заради жегите само до обяд
ГЕРБ: Радев не е политически коментатор, а министър-председател
След екшъна на “Тракия”: Инфлуенсърът Стоян Колев отива на съд (ВИДЕО)
Астролог с прогноза за света: Нови лидери и промени в икономиката след затъмнението
Отложиха мача между Левски и Славия от 5-ия кръг на efbet Лига
Продажбите на коли на ток растат, но Tesla e сама срещу китайците
Mazda 767B за близо 2 милиона долара пламна на „Лагуна Сека“
Вече се случва: петролен гигант смени бензиностанция със зарядни за ЕV
Mercedes-AMG готви чудовищен SUV с над 1100 конски сили
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Дейна Уайт не изключва създаването на женска BMF титла
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Къде да активираме „еЗдраве“ и да получим достъп до здравното си досие?
Въвеждат метод за наблюдение на поведението на новородените в две болници в София
БЛС: Без държавна политика отдалечените райони може да останат без общопрактикуващи лекари
Коментари
Напиши коментар13:53 | 21 юли 2016 г.
Напиши коментар