Бившият капитан на германския национален отбор по футбол Михаел Балак сериозно разкритикува Борусия Дортмунд, който изпадна в сериозна криза.
"Отборът разполага с изключителни футболисти. Дортмунд може да създава положения, правейки страхотни атаки. Но в дефанзивен план не се справя. За мен това не е ниво за Шампионска лига. Не можеш да печелиш мачове с такава защита", коментира Балак пред Sport1.de.
"Вратарят Роман Бюрки със сигурност не изживява най-добрите си времена. В Борусия Дортмунд трябва да се запитат дали са подсигурени на този пост. Кристиан Пулишич се развива много добре. Клубът получи достатъчно пари напоследък и няма нужда да продава веднага", добави Балак.








5 признака, че е време да смените автомобилните си гуми с нови
България е с най-голям ръст на цените на горивата в ЕС
СО: Топлопроводите в "Студентски град" и "Мусагеница" са в тревожно състояние (+СНИМКИ)
Китай блокира износа към 10 американски отбранителни фирми
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Go Guide кани на "Exotic Soirée" под открито небе
В съзнание е австриецът, който пострада във Велики Преслав
Дилъри връщат пари, ако пробегът на електромобил е по-малък от обявения
Ferrari Enzo стана най-скъпата кола, продадена в интернет
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Renault промени из основи Megane
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Защо децата си гризат ноктите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар