Капитанът на Борусия Дортмунд Марко Ройс e на мнение, че привличането на Юлиан Брандт от Байер Леверкузен вдига рязко шансовете на рурци за спечелване на сребърната салатиера следващия сезон.
"Нашата цел трябва да бъде първото място в таблицата и да останем колкото се може по-дълго в турнирните битки - Купата на Германия и Шампионската лига", поясни Ройс пред списание GQ.
"Ако се замислим с какъв състав разполагаме в момента, тогава няма как да не преследваме тези цели. Не трябва да имаме много контузии. За да изпълним целите си много малки детайли трябва да си паснат. Но нашият състав е наистина много добре подсигурен."
"Говорих лично с Юлиан Брандт и му обясних какви възможности ще има той в Дортмунд, какъв потенциал има клубът и че играч като него трябва да бъде част от Борусия."
"Исках да го доближа колкото се може повече до клуба ни. Казах му, че ще постигнем много неща заедно. Самият той увеличава и моите шансове за трофеи с присъствието си", допълни Марко.








Фаталната катастрофа край Мездра: Шофьорът обичал високите скорости, момичето намерено върху дърво
Япония под вода: Бури носят проливни дъждове и наводнения в няколко района
Почина Юлий Славов, бивш депутат от групата на ОДС
Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор
Украйна заяви, че е поразила главната петролна помпена станция на Москва
"Черна писта": Делът на ТИР-овете в общата пътна смъртност на пътя е 42%
След 100 години: Би Би Си прекрати радиопредаването си на дълги вълни
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар15:25 | 10 юли 2019 г.
Напиши коментар