Халфът Марио Гьотце ще напусне Борусия Дортмунд като свободен агент след края на настоящия сезон, обяви спортният директор на отбора Михаел Цорк. Той обясни, че е говорил с футболиста и двете страни са се разбрали да се разделят през лятото.
“Гьотце ще бъде при нас до лятото, след което ще си тръгне. И двете страни се съгласихме с това. Марио е добър човек”, заяви спортният директор на Борусия Михаел Цорк.
Така 27-годишният бивш национал ще си тръгне от “Сигнал Идуна Парк” за втори път в своята кариера. Той е юноша на клуба, а през 2013 г. премина в Байерн (Мюнхен).
Три сезона по-късно Гьотце се завърна в Борусия, но така и не показа формата от миналото. За това най-вероятно роля изигра и заболяване - метаболитно разстройство, което той прекара през пролетта на 2017 г.








Шишков за катастрофата на "Тракия": Мантинелата не е била подменена по правилата
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Прокуратурата проверява пътя край Мало Бучино заради катастрофата с камион
В "Големите последици" на 27 юни от 14:00 часа: Заплатите в администрацията
Доклад на Европол: България е транзитна страна за трафик на мигранти от Турция
Андрияна Татарова: Уволнението ми от НДК е поръчка
Времето утре: Слънчево и горещо, до 36°
Дете с рядка инфекция беше излекувано в УМБАЛ в Бургас
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Коментари
Напиши коментар08:49 | 24 май 2020 г.
Напиши коментар