Изпълнителният директор на Борусия Дортмунд Ханс-Йоахим Вацке се изказа доста остро по адрес на шампиона Байерн Мюнхен. Според него баварците искат не просто да отслабят Борусия, а да унищожат своя конкурент.
"След като ние спечелихме две поредни титли, те отвръщат на удара. Байерн иска да ни унищожи, за да не им бъдем заплаха никога повече. За тази цел те използват наши играчи", изригна Вацке, визирайки привличането на Марио Гьотце и Роберт Левандовски.
"Когато те предложат на нашите футболисти двойно по-висока заплата, ние нямаме никакъв шанс. Въпреки това, ние ще продължим да следваме нашия курс", добави изпълнителният директор, цитиран от sport1.de.
"Байерн се превърна в свръхсила. В момента няма друго първенство, в което един клуб да упражнява такава доминация, както го прави Байерн в Бундеслигата. Тук не говорим за испански футболни условия, а за шотландски."
"През лятото ние ще инвестираме, при това доста. Ще направим нещо по въпроса. Ще видим какво ще можем да си купим с парите си. Ще поставим удивителен знак. Нашият бюджет ще се увеличава", завърши Вацке.
Преди няколко дни изпълнителният директор на Байерн Карл-Хайнц Румениге бе заявил, че целта на баварците не е да отслабват Дортмунд.







Рецепта по турски: Пиде с три вида пълнеж
Тръмп заплашва нюйоркчани: Спрете комуниста Зохран Мамдани или ще си платите
Повече от 70 тона вече е пилешкото месо с неясен произход
Разследват опасни ли са за живота модерните дръжки на вратите на Tesla
Краматорск, емблематичната жп спирка на фронтовата линия, е затворена за "неопределен период“
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар22:15 | 1 фев 2014 г.
12:47 | 1 фев 2014 г.
00:22 | 1 фев 2014 г.
23:54 | 31 яну 2014 г.
20:59 | 31 яну 2014 г.
17:48 | 31 яну 2014 г.
17:34 | 31 яну 2014 г.
16:18 | 31 яну 2014 г.
15:33 | 31 яну 2014 г.
15:17 | 31 яну 2014 г.
Напиши коментар