Носителката на титлата „Мис Национален отбор по футбол" Радост Тодорова, която представи България на „Мис Вселена" в Лас Вегас, стана член на фен клуба „Ботев Враца Завинаги". Ослепителната брюнетка получи членска карта с номер 1.
Миската е запалена футболна фенка още от малка. Дори сега, когато Ботев /Враца/ е във В група, Радост следи мачовете на отбора.
„За нас е чест, че Радост става част от нашето голямо семейство. Тя е пример за младите хора във Враца", каза председателят на фен клуба Мирослав Ангелов.
От „Ботев Враца Загинаги" загатнаха, че врачанката ще се включи в бъдещи инициативи на фен клуба.








"Левски" започва срещу "Дунав", сезонът тръгва на 17 юли
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
Централна емисия
Доживотна присъда получи атентаторът от коледния базар в Магдебург
Комитова: 10 млн. евро на ден отиват за косене на треви по републиканските пътища
Как да намалите болката и отоците в краката?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар03:19 | 2 фев 2016 г.
23:45 | 1 фев 2016 г.
20:46 | 1 фев 2016 г.
Напиши коментар