За радост на мъжката половина от човечеството една от любимките им - Адриана Лима, отново е свободна жена. Моделката и баскетболистът Марко Ярич вече официално са разведени. Върховният съд на Манхатън разтрогна брака на бразилката и сръбския спортист. Адриана Лима и Марко Ярич обявиха раздялата си още през 2014 година, но почти две години по-късно те получиха официален развод.
Подробности от последното дело не се съобщават. Децата на двойката - 6-годишната Валентина и 3-годишната Сиена, остават с Адриана. Очакваше се разводът да се случи още през юли миналата година, но за двойката имаше $240 млн за делене. Те се разведоха по взаимно съгласие. Това означава, че са разделили богатството си наполовина.
Лима и Ярич се ожениха през 2009 година. Преди срещата си с Марко моделката бе сгодена за Лени Кравиц за кратко. Сега 35-годишната Адриана е заета с кариерата си, а личния си живот не коментира. След раздялата с мъжа й папараците я заснеха да се целува с неизвестен татуиран красавец. После тръгнаха слухове, че я ухажва и тийнидолът Джъстин Бийбър.
Марко Ярич също не стои със скръстени ръце. След раздялата си с бразилката той е започнал роман със сръбската манекенка Душица Савич.
Марко и Адриана подадоха молба за развод през януари 2015. Toва стана, след като Лима хвана спортиста в изневяра. Сега бившите съпрузи трябва да поделят вила в Маями на стойност $10 млн., апартамент в Ню Йорк за $6 млн., къща в Бевърли Хилс, струваща $2 млн., и яхта за $1,5 млн.







Късмет и изобилие за 4 китайски зодии на 24 октомври
Противогрипните ваксини свършиха за две седмици – ще има ли ново зареждане?
Бум на туризма в Гърция: 25 млн. души я посетиха за 8 месеца
Такса "Водомер" мина на първо четене
Най-малко 40 мигранти се удавиха край Тунис
Директорката на Лувъра иска полицейски участък в музея
Желязков: Съвместните проекти за по-добра свързаност допринасят за сигурността на Европа
Една неочаквана гениалност на чистачките
Как работят новите вълшебни спирачки на Ferrari F80
Гении: Корейци създадоха ароматизатор с мирис на... бензин
Проучване: Не студът топи пробега на електромобилите
Боксът с голи ръце се завръща в Италия с BKFC 83 – български екип стои зад организацията
Яир Родригес ще отсъства дълго след операция на ръката
Том Аспинал: Приемам Сирил Ган изключително сериозно, независимо от ролята на фаворит
Записване за ученическия турнир в Стара Загора
Защо сънят по време на боледуване е важен?
Митохондриалните енцефаломиопатии – връзката между митохондриалната ДНК и неврологичните увреждания
Може ли богата на мазнини кето диета да запази мозъка ни млад?
Омега-3 мастната киселина EPA действа различно при всеки. Как да пазим сърцето?
Коментари
Напиши коментар20:29 | 17 мар 2016 г.
20:25 | 17 мар 2016 г.
19:20 | 17 мар 2016 г.
18:37 | 17 мар 2016 г.
Напиши коментар