Мис Дупе Сузи Кортес за пореден път извади прелестите си на показа. Причината за това отново е световното първенство в Русия, което ще се проведе през 2018 г.
На голото тяло на красавицата беше нарисуван талисманът на Мондиала, а това е втори път, когато Сузи се съблича пред обектива заради шампионата на планетата. В първия случай тя позира с фланелката на "сборная" по прашки след специална покана на руската федерация.
Бразилката е известна фенка на футбола, а любимият й играч е Лео Меси. Тя не крие желанието си да мачка чаршафите с петкратния носител на Златната топка, което предизвика ревност в половинката му Антонела Ракуцо.







"Евровизия 2027" в Бургас: Нощувките скочиха до 12 хил. евро
3 зодии привличат късмет и пари между 17 и 23 август
Нови правила в ЕС за опаковките: Целта е рециклиране над 70%
ВАС върна делото за конфликт на интереси срещу шефа на НСИ
Деси Стоянова се връща към ролята си на репортер, за да подкрепи инициативата „Капка живот за гората“
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Защо производителите крият дръжките на задните врати
Странно возило беше открито в Дунав
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментар20:57 | 15 ное 2016 г.
16:46 | 15 ное 2016 г.
15:51 | 15 ное 2016 г.
13:26 | 15 ное 2016 г.
11:21 | 15 ное 2016 г.
10:49 | 15 ное 2016 г.
Напиши коментар