От дни се говори за раздялата между Валери Божинов и сръбския модел Биляна Дол, след като и двамата разчистиха профилите си в Instagram от общите си снимки и моделът замина сама на почивка. Вървят спекулации, че той я е зарязал, защото била прекалено възрастна за него и други, че тя си намерила нов мъж.
44-годишният сръбски модел обаче сложи край на клюките като се изповяда в мрежата. Биляна качи единствената си обща снимка с Валери до момента, и написа прочувствени думи:
„Валери и аз вече не сме заедно. За съжаление, нашето общо пътуване приключи и за мнозина изглеждаше като сън. Направих всичко по силите си да му бъда най-добрият спътник като му помогнах да съживи кариерата си, да стане по-добър родител, да подобри отношенията си с майка си и бившата си съпруга, за да бъде по-щастлив… Бях с него, когато той претърпяваше падания и когато се връщаше на върха. И в добро, и в лошо винаги съм била с него... Но очевидно не беше достатъчно и нагонът му беше по-силен от това.
Вижте секси снимки на Биляна Дол
Не става въпрос, че любовта помежду ни е изчезнала, а за болестния му инстинкт да я задоволява с други жени, от което ме боли. Пожелавам му цялото щастие на света, но такава жена като Биляна Дол, която ще го обича и подкрепя безусловно, той никога няма да намери. Край“, написа тя, цитирана от Tialoto.bg.
Сред първите, които реагираха на обяснението на сръбкинята, бе бившата изгора на Валери – Алисия, която хареса думите ѝ и отдолу написа „Уважавам“.







Добри новини за няколко зодии в хороскопа за 15 май 2026
Френч тост или палачинки: Кой избор е по-добър за кръвната захар?
Helpbook сигнал: Над 10 кучета живеят в частен двор, смрадта е непоносима
Нов украински прехващач може да подсили отбраната на Европа
DARA и "Бангаранга" са на финал на Евровизия
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Злати Чуканова и Викторио Илиев на четвъртфинал в Сърбия
Андреа Нисева ще се бори за европейското злато в Самоков
Християн Георгиев с бронз от Европейското по таекуондо
Станка Златева поздрави Георги Мърков-младши след европейската титла в Самоков
Метформинът действа вероятно основно в червата
Имунизационна стратегия след първата година – надграждане и устойчивост на имунитета
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Коментари
Напиши коментар15:56 | 8 юли 2019 г.
15:03 | 8 юли 2019 г.
13:08 | 8 юли 2019 г.
12:04 | 8 юли 2019 г.
11:37 | 8 юли 2019 г.
11:06 | 8 юли 2019 г.
10:28 | 8 юли 2019 г.
10:08 | 8 юли 2019 г.
Напиши коментар