Запознайте се с Билял Яхяоглу, който спечели впечатляващата сума от 200 000 лева в играта „Еврошанс“! Знаменателното събитие се случва навръх Йордановден в една от най-късметлийските точки на „Евробет“ – родопското село Мост.
39-годишният Билял се отбива в местния пункт на „Евробет“ с някакво „шесто чувство“. Той има странното усещане, че точно днес ще спечели. И решава да пробва късмета си с талон в играта „Еврошанс“. Залага на 10 случайно избрани числа, които 5 минути по-късно му носят шестцифреното щастие.
„В първия момент, когато всички 10 числа се появиха на монитора, направо полудях и буквално онемях от вълнение. Няколко пъти проверявах талона, за да се убедя в печалбата си.“, разказва с радост Билял.
Щастливецът завършва висшето си образование в чужбина, където живее дълги години, но силната връзка със семейството и родното му място се оказват притегателната сила, която го връща отново в България.
И сега, години по-късно, той има шанса да държи в ръцете си чек на „Еврошанс“, на който е изписана сумата от 200 000 лева.
„Пожелавам на всички да изпитат подобна тръпка и дори да ме задминат с по-големи успехи. На играчите на „Евробет“ желая най-много здраве и късмет!“, завършва щастливият Билял.
Тегленията на играта „Еврошанс“ можете да следите в пунктовете на „Евробет“ и на eurobet.bg. Забавлявайте се и с мобилното приложение, което можете да свалите от този ЛИНК.







Централна емисия
"Левски": Лъжа е, че Пеевски е наредил да станем шампиони
Трус след трус в политиката: Накъде върви държавата и кой държи кормилото
Маникюр за зимата – 7 дизайна тип пуловер, които да опитате
Коледа може да е особено мразовито: Експерти обсъждат дали настъпва зимата на века
Приоритети: Поколението Z предпочита домашните любимци пред децата
Джеси Джей предупреди, че ракът ѝ може да се завърне
Пет от най-странните жабки в серийни автомобили
Първото BMW M се продава
Опасно ли е поставянето на калъфи върху седалки с подгрев
Volkswagen вкарва три модела в сервизите заради проблеми с безопасността
Стоян Гочев след наградата „Ярка победа“ на „Златен пояс“ 2025: Няма грозна загуба
Кубрат Пулев пристигна в Дубай, обеща здрав бой с руснака Мурат
Едуард Алексанян за SENSHI 29: „Tази победа е за семейството ми!“
Медалистите от световното по таекуондо се прибраха в България
Холтерите като устройства за дистанционен мониторинг
Хранителен режим при атеросклероза
Как влияе на психиката работата от вкъщи?
Инсулинова резистентност и метаболитен синдром – как са свързани?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар