С 30 милиона паунда може да олекне английският футболен национал Кайл Уокър. За такава сума претендира бившата му половинка Ани Килнър, гръмна таблоидът „Сън”, цитиран от "България днес".
Тя проведе тайна среща с адвокати, с които да се консултира какви са шансовете й да спечели подобно дело.
27-годишната Килнър роди цели три деца от Уокър преди той да си хване за любовница модела Лаурин Гудман. Нещо повече – звездата на „Манчестър Сити” дори очаква дете от новата си следващия месец.
Килнър е категорична, че няма да остави нещата така и ще отмъкне сериозна сума от богатството на мъжа, който я излъга. Източникът на „Сън” казва: „Светът на Ани е обърнат с главата надолу. Но тя е решена да започне наново. Не е алчна. Просто иска това, което е справедливо за нея и семейството й."
Уокър и Килнър никога не са се женили, а според юристи това може да означава, че Ани има право само на издръжка за децата. „Хората приемат, че ако сте живели с партньора си в продължение на няколко години, държавата ще се отнася с вас, сякаш сте женен. Това е невярно”, цитира се юрист.
„Бях съсипана и напълно опустошена. Когато разбрах, че Кайл ми е изневерил и дори чака дете от друга, светът ми се разпадна на парчета", споделя самата Ани неотдавна.








Трети ден в неизвестност: Полицията издирва 17-годишната Никол от София
Първи протест срещу кабинета "Радев": "Оставка" (СНИМКИ)
"Тук не е Москва": Стотици граждани искат оставката на кабинета "Радев"
Не засаждайте тези растения в двора си
ООН: Близо 7 милион души са засегнати от трусовете във Венецуела
Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ
Абровски: 170 млн. евро компенсации ще получат земеделците заради войната в Иран
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар10:39 | 1 апр 2020 г.
12:31 | 31 мар 2020 г.
11:54 | 31 мар 2020 г.
Напиши коментар