Баща за пети път стана легендарният тенисист Борис Бекер. Трикратният шампион, чийто личен живот е в ренесанс след престоя му в британски затвор през 2022 г., съобщи щастливата новина навръх 58-мия си рожден ден.

Малката Зое Витория е проплакала на 21 ноември сутринта в Милано, където германецът и Лилиан де Карвальо Монтейро (35) се заселиха. „Зое идва от гръцката митология и означава живот.

Витория е женската форма на Виктор, първото име на бащата на Лилиан. Майката и дъщерята са добре!”, разказа Бекер, който се ожени за екзотичната красавица миналото лято в Потофино.

Тя е родом от африканския остров Сао Томе и Принсипи, където баща й Виктор Монтейро е бил министър на отбраната и кандидат за президент през 2014 г., пише "Телеграф".