Манчестър Юнайтед - Ливърпул, среща от 1/16-финалите в турнира ФА Къп, стадион "Олд Трафорд", начало: 19:00 часа българско време.
Прогнозата на Gol.bg
За втори път, в рамките на 7 дни, ни предстои да наблюдаваме най-голямото дерби в английския футбол. Манчестър Юнайтед и Ливърпул ще се изправят отново един срещу друг, но този път на стадион "Олд Трафорд" и в мач със съвсем различно значение и залог.
През седмицата двата тима изиграха по един мач за първенство, а настроенията в лагерите след мачовете бяха на двата полюса. "Червените дяволи" имаха визита на Фулъм и спечелиха с 2:1, а по този начин продължиха успешната си серия без загуба в лигата, като гост.
Ливърпул пък допусна поражение от Бърнли с 0:1 и това сложи край на феноменалната серия от 68 мача без загуба на "Анфийлд.
Предстои ни вълнуваща среща, като този път няма да го има това напрежение от предишния мач. Почти сигурно и доста от изпълнителите ще бъдат различни. Целите пред двата тима са далеч по-големи, за да обърнат някакво специално значение на този турнир. За Клоп и момчетата му приоритет със сигурност са Шампионата на Англия и Шампионска лига, а за Оле и компания - титлата във Висшата лига отдавна не е изглеждала толкова близо.
Нашата прогноза е, че този път ще видим доста отворен двубой, с много положения и попадения. Мачът със сигурност може да завърши с всякакъв знак, но залог от "над 2.5" попадения изглежда доста логичен и почти сигурен. Друга интересна опция е и "над 1.5" гола през първото полувреме, като там коефициента варира около 2.00.
Прогноза: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 3:2







Нов циклон към България: Очакват се проливни валежи и мощни гръмотевични бури
Прокурорската колегия образува дисциплинарно производство срещу Емилия Русинова, отказа срещу Сарафов
След взрива в Горна Оряховица: Замърсяване на подземните води и риск за хора и животни
Военен екип унищожи два невзривени боеприпаса в Ловеч
Прокурорската колегия образува дисциплинарка срещу Русинова, а срещу Сарафов - не
Скоростта на вятъра в Русе е достигнала до 86 км/ч
Кабинетът освобождава ген. Любомир Монов
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Коментари
Напиши коментар16:45 | 24 апр 2024 г.
06:08 | 25 яну 2021 г.
02:34 | 25 яну 2021 г.
22:56 | 24 яну 2021 г.
18:19 | 24 яну 2021 г.
18:10 | 24 яну 2021 г.
16:12 | 24 яну 2021 г.
15:57 | 24 яну 2021 г.
15:41 | 24 яну 2021 г.
15:37 | 24 яну 2021 г.
Напиши коментар