Треньорът на Черно море Никола Спасов изрази задоволството си от победното 3:1 над Хасково за първенство.
"Превъзхождахме Хасково през целия мач. Владеехме топката, създадохме повече голови положения, доминирахме в единоборствата и оттам дойде разликата. Когато футболистите имат желание и играят без страх, нещата се получават".
"Тотално доминирахме. Излязохме само с един типичен защитник, но в съвременния футбол играчите трябва да умеят да играят и в двете фази - защита и атака".
"Остават още два мача преди финала за купата срещу Левски - срещу Славия в София искам да изиграем добър мач, а след това срещу Локомотив Пловдив ще играем с юноши и резерви, за да запазим титулярите за финала", заяви Спасов.
Колегата му от Хасково Стамен Белчев логично бе разочарован от поредната загуба на отбора си.
"Причините за загубата са много. Имаме 5 контузени и наказани, което за отбор като нашия е твърде много. Двама в защита играха на непривични постове и очаквах да имаме проблеми".
"Трудно се мотивират играчите в тази ситуация, но тях ги дават по телевизията и те трябва да покажат, че са добри футболисти".
"Надявам се ръководството да запази гръбнака на отбора и да имаме силен отбор за "Б" група. Договорът ми изтича в края на сезона, но ако ръководството ме иска и финансовото положение се оправи, съм готов да остана."







Лекари отстраниха 27-килограмов тумор от корема на пациент след 6-часова операция
В "Денят ON AIR" днес от 19:15 часа: Очаква ли ни поскъпване на горивата?
Как ще се отрази пълното слънчево затъмнение в Лъв на всеки зодиакален знак
След падналия дрон ни лъснаха слабостите
Съвременното чудо на Германия: Църквите губят вярващи, но печелят пари
Над 224 фирми вече са в регистъра на професионалните домоуправители
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар