Футболистите на Черно море днес сутринта проведоха последна тренировка на стадион "Тича" преди заминаването на отбора за Бургас за утрешния мач за Суперкупата на България срещу шампиона на страната Лудогорец. От групата за сблъсъка с разградчани отпадна единствено Хуан Вареа, като това е треньорско решение.
"Бурабия е в групата и може и да го използваме. Чакаме да видим какво ще реши комисията", обяви пред журналисти треньорът Никола Спасов непосредствено преди заминаването на отбора.
"Мисля, че Лудогорец не могат да избягат от моментното си състояние. Иначе за тях какво мога да кажа, те са най-силният отбор като футболисти и като селекция. Във всеки един момент могат да те победят, така че не мисля, че ще ни бъде лесно утре в Бургас", каза треньорът.
"Ще започнем с Китанов на вратата, освен ако не се случи нещо непредвидено. Той постепенно навлиза във форма и състоянието му се подобрява. Ще му давам шанс непрекъснато, за да му помогна да се възстанови. Китанов е отличен вратар", отговори Спасов на въпрос кой ще бъде в рамката на варненци на стадион "Лазур".
"При всички положения момчетата са мотивирани и съм сигурен, че ще се раздадат максимално, за да вземем Суперкупата за нас и нашите фенове", изрази надежда специалистът.
"Днес тренирахме дузпи след края на тренировката. Регламента на мача дава тази възможност, така че в крайна сметка ние сме длъжни да тренираме дузпи", каза още специалистът.
Мачът в сряда от 20.00 часа на стадион "Лазур" ще бъде ръководен от Станислав Тодоров.








Ребъл Уилсън спечели дело за клевета, заведено от млада актриса
Втори път за три дни: Facebook пак се срина
Иранец уби българка в Нюрнберг
В Гърция забраниха тротинетките за младежи под 17 години
Доживотен затвор за сомалийските пирати, похитили кораба "Руен" на БМФ
Tesla най-накрая пусна велосипед
Nissan Leaf получи „гореща“ версия Nismo
Промяна за историята – Германия се предаде на електромобилите
Това е новото Peugeot 208
Трилогия с Бетербиев? Има дата и място за следващия бой на Бивол
Кристиан Пренга: Антъни Джошуа не е най-добрият в тежка категория
Ризван Куниев: След победа в Абу Даби искам някой от водещите в тежка категория
Логан Пол се отказа от идеята за мач с Пади Пимблет
Д-р Елена Домусчиева: Хроничната венозна болест не бива да се подценява
ЕМА одобри първото лечение за невроповеденчески симптоми при синдром на Рет
Д-р Анастасия Коркова: Плуването може да доведе до отит
Йога по време на бременност и кога е подходяща
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар