Черно море и Виторул завършиха 0:0 в контролна среща, която се игра на спортната база до Констанца. Въпреки че паднаха голове и двата отбора имаха добри шансове да стигнат до успеха.

В 14-ата минута пък мачът беше спряна за около минута в памет на легендата на световния футбол Йохан Кройф, който почина вчера март на 68 години.

Виторул, който е воден от легендата Джика Хаджи, можеше да поведе още в 4-ата минута, но гредата спаси Александър Чанович.

След почивката Тодор Паланков, който се появи на терена на мястото на Иван Маркович, бе много близо до гола. Той стреля технично, но топката бе избита от защитник на домакините голлинията.

Следващите контроли на „моряците” в паузата на първенството са срещу Соларис (Москва) и Черноморец (Балчик), който ще се проведат съответно на 27 и 30 март.