Универсалният футболист на Даниел Димов, е изключително щастлив от факта, че отново ще играе за Черно море.
"Щастлив съм, че отново ще играя за Черно море. Имах разминавания с ръководството на бившия си клуб и затова напуснах".
"Не съм спирал да следя какво се случва в родния ми клуб и вярвам, че този сезон ще се представим още по-успешно. Надявам се през паузата в шампионата да наваксам с подготовката и да бъда готов за игра", каза пред "Хоризонт".








Отпушват АМ "Тракия" за уикенда: Два ключови ремонта приключват днес
Горещините се местят на изток: До 41° в България и температурни рекорди в Централна Европа
Очевидец на АМ "Тракия": Колата беше смазана, започваше от задните врати, предните ги нямаше
Цял боен арсенал – 73 пистолета заловиха в камион на „Капитан Андреево“
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията, МФ очаква 100 млн. евро от данъци
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Как работят виртуалните предавки на Porsche Taycan
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
Жури де Соуса за SENSHI Grand Prix: Различен съм и мога да се конкурирам с всеки в тази категория
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Антъни Джошуа е готов да обсъди битка с Тайсън Фюри в САЩ
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар