Отборът на Черно море ще проведе три контролни срещи през тази седмица. В четвъртък от 11 часа на стадион “Младост” “моряците” ще срещнат втородивизионния Черноморец Балчик, а от 14 часа същия ден ще се изправят срещу Локомотив Горна Оряховица.
В неделя варненци ще представят отбора за пролетния дял от шампионата в efbet Лига срещу втория отбор на Лудогорец. Спарингът е от 14 часа.
До този момент “зелено-белите” изиграха общо пет проверки. Във Варна Черно море завърши 1:1 с Черноморец Балчик, а по време на лагера в Турция отстъпи с 1:3 срещу Александрия (Украйна).
Срещата с участника в Лига Европа се игра в четири части по 30 минути, като до 90-ата минута варненци водеха в резултата, но в последната четвърт, останаха с човек по-малко и допуснаха обрат. Последваха победи срещу СКА-Хабаровск (Русия) с 2:0 и Македония Гьорче Петров с 3:2. В последния спаринг в южната ни съседка завършиха 2:2 с Окжетпес (Казахстан).
Илиан Илиев и компания подновяват първенството с гостуване на Дунав Русе. Срещата от 21-вия кръг е в неделя, 16 февруари от 17 часа.







Кабинетът "Радев" прие програмата за управление на България до 2030 г.
Централна прогноза
Кардиолог в опасната жега: Мъжделее ли ви пред очите, незабавно вземете мерки
Екстремните пожари: Готова ли е България за новата реалност?
Активни потребители: По-евтино е да пиете узо в Солун, отколкото в София
Полицията абдикира: Агресивни деца тормозят и жителите на Варшава
Недостиг на жилища, високи цени.. Лондон прогонва жителите си
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар