Черно море продължава подготовката си за предстоящия мач от 25-ия кръг на efbet Лига. На рестарта на първенството “моряците” гостуват на Берое в Стара Загора в неделя, 7 юни, от 20:30 часа.
Днешното занимание на варненци се проведе на стадион “Тича”. На облекчен режим се готви Виктор Попов, който претърпя битов инцидент и е с пукната костица на крака. Крайният бранител ще пропусне срещата със “заралии”, но по всяка вероятност ще се завърне за домакинството на Витоша Бистрица.
С контузия е и Дани Кики, който е с по-тежка травма в глезена и ще е аут от терена за по-дълго. Мачът пропуска и Исмаил Иса, който изтърпява наказание. Иса получи червен картон срещу Левски от 22-рия кръг на efbet Лига и бе наказан за три мача, като вече пропусна двубоите на варненци с Ботев Пловдив и Царско.
Утре Черно море ще проведе последната си тренировка във Варна, след която треньорът Илиан Илиев ще определи групата за срещата в Стара Загора.








Велев: Частният сектор плаща заплатите с труда си, държавният - с данъци и заеми
Черна седмица по пътищата ни: Шофьор загина при катастрофа в Харманлийско
Тежка катастрофа на пътя Кюстендил - Дупница: Камион помете три автомобила
Камион помете три коли на пътя Кюстендил - Дупница
Слънчево време ни очаква утре, до 37 градуса
Изненада: Ford оглави класация за качество
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Фурор за България на Балканското първенство по олимпийско таекуондо
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар