Нападателят на Черно море Атанас Илиев говори след победата с 3:0 над Локомотив София в мач от 27-ия кръг на efbet Лига. Националът наниза и трите гола в мача, само за 17 минути.

"Получи се доста хубав мач за нашия отбор. Имахме ситуации през първото полувреме, днес ми беше ден и е радващо, че вкарах толкова голове. Да, това ми е първи хеттрик в елита. Доста мачове съм вкарвал по 2 гола, но днес късметът ми се усмихна. Ключът бе да излезем мобилизирани. Знаем, че ЦСКА и Лудогорец се опитват да ни спрат. Ние си говорим в съблекалнята да сме сериозни и да покажем характер. С много борба и воля се борим докрай да вземем победата.Беше изненада, че ЦСКА загуби, за което се радвам, и това бе голям стимул за нашия отбор. Ние отиваме в Пловдив да извлечем максимума. Ако можем да измъкнем една, а защо не и три точки", каза Илиев.

Снимка: Lap.bg