Шампионът Лудогорец има вътрешни проблеми, но ще успее да елиминира Копенхаген след изпълнение на дузпи, заяви анализаторът на Gol.bg Георги Илиев-Майкъла.
Тази вечер от 22.05 часа българско време разградчани гостуват на датския гранд в реванш от 1/16-финалите на Лига Европа. Първата среща в София скандинавците спечелиха с 2:1 и са сочени за фаворит за продължаване напред.
Майкъка обаче е на друго мнение. "Лудогорец е свикнал да играе големи двубои. Това е мачът на живота, както се казва. Отиваш, биеш и се прибираш. Очаквам редовните 90 минути да завършат 2:1 за разградчани, след което да се наложат с дузпи. Не искам да се бъркам в работата на Георги Дерменджиев, но смятам, че има по-оптимален титулярен състав от този, който пусна в София", заяви Илиев пред нашата медия.
Според него в съблекалнята на родния хегемон има известни търкания между играчите. "Като бивш футболист усещам тези неща. Всичко е заради конкуренцията. Не може състезател, купен за 1 милион евро, свикнал винаги да е титуляр и да играе отлично, да стои на пейката. За това отборът не игра добре в първата среща с Копенхаген. И основният проблем е слабата конкуренция у нас. Всички предпочитат да играят в евротурнирите, отколкото в Първа лига", добави Майкъла,







Централна емисия
3 зодии най-накрая ще си върнат щастието на 24 август 2026 г.
Наръчник на начинаещия шофьор: Какво да проверим в колата преди дълго лятно пътуване
Централна емисия
Военен хеликоптер се включиха в гасенето на големия пожар край "Корен"
Жена загина, а четирима бяха ранени при руски удар по влак в Украйна
35 мигранти избягаха от център за задържане в Гърция след бунт
DIRAVI - забравеното инженерно чудо на Citroën
Джаз, наркотици и Ferrari: автомобилите на Майлс Дейвис
Lexus затвори глава от историята си - LC и V8 си отиват заедно
Всеки пети шофьор изключва система, която ще му спаси живота
5 неща, които трябва да знаете за Симеон Наковски преди дебюта му на SENSHI 33
БФ Таекуондо сключи партньорство с федерацията на Тибет
Валентин Борисов ще се бори в репешажите на Световното в Словакия
Иван Благоев в „Boec.bg“: Сумото в Япония е над всички останали спортове (ВИДЕО)
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Коментари
Напиши коментар10:04 | 23 фев 2017 г.
09:12 | 23 фев 2017 г.
08:41 | 23 фев 2017 г.
Напиши коментар