Всеки желаещ да гледа мачовете от "А" група ще трябва да плаща по 3,96 лева на месец, пише "Тема Спорт".

Срещите ще се предават по новия канал на „Нова Броудкастинг Груп" - Диема Спорт HD. Ка­налът е предложен на кабелни и цифрови оператори в страна­та, които трябва да сключат индивидуални договори с Нова.

Официалният старт на Диема Спорт HD е пла­ниран за 21 февруари, когато са двубоите за купата, а седмица по-късно се подновява и шампионатът.

Предс­тои  уточняване  по колко срещи на кръг ще вървят по новата телевизия и колко са­мо по Диема.

Диема Спорт HD ще дава и дербитата от Висшата лига на Англия