Два български клуба висят сериозно с лиценза за европейските турнири, пише "Гонг".

Лицензионната комисия е дала вече последен срок на всички замесени да оправят взаимоотношенията си.

Очаква се в идния вторник от комисията да обявят чрез специална пресконференция отборите, които ще получат лиценз.

Тази пресконференция всъщност трябваше да се проведе утре, но от комисията ще дадат последен шанс на отборите.

Междувременно пък цели пет клуба могат да не получат лиценз за родния шампионат.

Известно е, че Левски и ЦСКА са сред отборите, които рискуват да не получат лиценз за Европа, но и при Ботев положението е тежко, както и при Локомотив София.