Стражът на Лудогорец Владо Стоянов не може да си обясни продължаващите срамни резултати на шампиона Лудогорец. 

Както е известно, снощи "милионерите" загубиха мача за Суперкупата срещу Черно море (0:1), като вина за гола носеше и националният вратар. 

"Не знам, нямам обяснение, не съм специалист, има треньори и специалисти. Тренировките са страхотни, нямам обяснение. Никога не е имало принципно проблеми", започна Владо.

"Не мога да кажа, че и кризи е имало. В отбора няма напрежение, уважаваме се. На тренировките се получават нещата, на мачовете - не."

"Явно не сме се стиковали още. Надявам се още в неделя да победим Локомотив, за да си върнем самочувствието. Всеки трябва да си направи анализ сам за себе си."

"Ние сме показали през годините, че можем да побеждаваме доста класни отбори и сме излизали от тежки ситуации. Смятам, че всичко ще си дойде на мястото", допълни Стоянов.