Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев поздрави всички в клуба и публиката на "зелените" за триумфа с шестата поредна титла в шампионата на България.
В петък вечерта разградчани победиха с 3:0 като гости срещу Локомотив (Пловдив) и отново са недостижими на върха в Първа професионална лига.
"Шампиони, шампиони! Момчета, браво! Сега шампанското е най-сладко за всички в Лудогорец. Поздрави на всички привърженици!", написа Домусчиев в официалната си страница в социалната мрежа Фейсбук.








Челен сблъсък край Разград след заспиване зад волана
Близки скърбят за убития 36-годишен мъж на Лъвов мост: "Дано си на по-добро място"
Над 150 сигнала към пожарните за денонощие, 94 пожара са потушени
"Маските падат": Цветелин Наков за страха да бъдем себе си
Доза фентанил и 10 евро ли бутнаха Къци от Лъвов мост? ВИДЕО
От БХА категорични: Нямаме огромни печалби от изкуствено надуване на цените
Алибегов гневен: Целенасочено се показват снимки на празни плажове и касови бележки с високи цени
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Коментари
Напиши коментар12:20 | 7 май 2017 г.
11:57 | 6 май 2017 г.
10:47 | 6 май 2017 г.
Напиши коментар