Лудогорец - ЦСКА-София, мач от 34-ия кръг от плейофите на Първа лига, стадион "Лудогорец Арена", рефер Ангел Ангелов, днес от 20:00 часа, на живо в Gol.bg
Гледайте мача на живо ТУК!
Групата на Лудогорец
Вратари: Ренан дос Сантош, Даниел Наумов
Защитници: Сисиньо, Козмин Моци, Хосе Паломино, Игор Пластун, Йордан Минев, Натанаел
Халфове: Абел Анисе, Светослав Дяков, Лукас Саша, Густаво Кампаняро, Вандерсон, Марселiньо, Върджил Мисиджан, Джоди Лукоки, Александър Василев
Нападатели: Джонатан Кафу, Жуниор Кишада, Клаудиу Кешеру, Жоао Пауло
Контузени: Владислав Стоянов
Наказани: няма
Групата на ЦСКА-София
Вратари: Георги Китанов, Александър Конов
Защитници: Станислав Манолев, Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски, Антон Недялков, Александър Дюлгеров, Стойчо Атанасов
Халфове: Кристиян Малинов, Рубен Пинто, Давид Симао, Петрус Бумал, Руи Педро, Густаво Кулма
Нападатели: Кирил Десподов, Фернандо Каранга, Кевин Меркадо, Кевин Кубемба
Контузени: Арсенио Нунеш, Никола Колев, Пламен Гълъбов
Наказани: няма
Прогнозата на Gol.bg:
ЦСКА-София отива в Разград, за да развили шампионския купон на Лудогорец, който след този мач ще вдигне титлата на Първа лига и ще получи златните си медали.
Мачът има по-голямо значение за "червените", тъй като борбата за второто място все още не е решена. Тимът на Стамен Белчев води с четири точки на Левски в оставащите три кръга до края на първенството.
В лагера на Лудогорец всичко върви по мед и масло в края на сезона. Въпреки че още преди два кръга си осигури титлата и мисли най-вече за финала за купата срещу Ботев, отборът на Георги Дерменджиев продължава да бие наред, като в миналия кръг триумфира с 3:1 насред "Герена".
Липсата на напрежение в отбора за задължителна победа въобще не се отразява негативно на разградчани. В състава има само една липса и това е дълготрайно контузеният вратар Владислав Стоянов, всички останали са на разположение на треньора Дерменджиев.
ЦСКА-София е с най-добри резултати в плейофите, но в миналия кръг направи гаф при домакинството си на Локо Пловдив (0:0). "Червените" са мотивирани не само да вгорчат празника на домакините, но и да вземат три точки, с които на практика ще си опекат сребърните медали.
Трима контузени останаха извън групата и няма да пътуват за Разград - това са халфовете Арсенио Нунеш и Никола Колев, както и защитникът Пламен Гълъбов.
Това е четвърти двубой между тези два отбора от началото на сезона, като ЦСКА-София още няма победа над съперника. В първите две срещи разградчани спечелиха съответно с 2:1 на свой терен и с 2:0 на “Армията”.
Третият мач, който бе от плейофната фаза и също се игра в София, завърши при равенство - 1:1. Именно в него "червените" показаха, че имат възожности да се опрат на шампиона.
Сега обаче букмейкърските къщи дават сериозни предимство за домакините, доказали през сезона, че са по-класният отбор. Лудогорец със сигурност ще иска още веднъж да натрие носа на "армейците" и да отвори шампанското с победа, предвид враждебността между двата клуба в последно време.
Резултат: 2:1







Разкрития в БОК: Костадинова плащала с картата на комитета за полети и ресторанти
SENSHI 33 вдига градусите: Четирима българи влизат в битката на 5 септември
ЦСКА отложи мача си в неделя
След правилата за партита в парковете: Родители недоволстват, започват проверки
След осем години чакане: първите F-16 Block 70 летят към Тайван
България удари Украйна на европейското по волейбол
НАТО 3.О: САЩ се отдръпва, а Европа поема по-голяма отговорност за отбраната си
Бизнес, синдикати и държави не се разбраха за размера на минималната заплата през 2027 г.
BMW готви най-мощния спорт турър на планетата
Отказ на спирачките прати кола на дъното на басейн
Чешка хиперкола подобри рекорд на Pagani Huayra
Популярна верига супермаркети ограничи достъпа на електромобили
Тримата ни борци приключиха участието си на Световното до 20 години
Али Насир си пожела финал с Едуард Алексанян на SENSHI 33
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Коментари
Напиши коментар14:30 | 20 май 2017 г.
13:17 | 20 май 2017 г.
Напиши коментар