„Ботев" се е прицелил в национала Георги Терзиев. Централният защитник, който по-често е резерва в „Лудогорец", е вариант за заместник на преминалия в израелския „Ашдод" Виктор Генев. Вариант е и наем.
„Не знам за подобна опция. Звучи ми несериозно", заяви пред „24 часа" агентът на национала Милен Георгиев. Последната придобивка в „Ботев" - бразилецът Густаво Афонсо, все още чака сертификата си, за да получи картотека от БФС за домакинския мач срещу „Левски" в неделя. Масовите билети, включително и за фе-новете на „сините", са по 8 лева. На разположение на треньора Николай Киров ще бъде и Яя Меледже, който не се споразумя с „Ашдот".
Цветомир Панов е възстановен от контузия, а Стивън Петков отпада твърдо от състава. Президентът на „Ботев" Ангел Палийски пък претърпя операция в „Пирогов", след като паднал лошо и си спукал прешлен на гръбнака. Пловдивчани са и новият представител на България в асоциацията на клубовете в Европа, като смениха „Литекс". Неин президент пък стана босът на „Ювентус" Аниели.







Пожарът в Харманли е локализиран, огънят е засегнал около 1300 декара
Слънчевото затъмнение преобръща живота на 4 зодии на 12 август 2026
Роналдо и Джорджина се ожениха в Португалия
Прокуратурата разследва палеж за взривовете във военния завод в Белица
Морган Фрийман издава албум за стоте години на блуса
Ръст на търговията в Гърция: продажбите на дребно се увеличиха с 6,5%
Toyota призна: Не можем да се сравняваме по цени с китайците
Реглажът на преден и заден мост – малка настройка с голямо значение за безопасността
Как да върнете изгубената динамика на двигателя без сервиз
Повече пътни знаци не означава по-голяма безопасност – ето защо
Преборвания в пет категории преди Балканското по борба в Хърватия
Тренировъчният лагер на таекуондистките ни в Китай приключи успешно
Алистър Овърийм предизвика Рико Верховен за боксов сблъсък в Амстердам
Райън Гарсия не бърза за реванш с Девин Хейни
Колко ниско трябва да бъде кръвното налягане след 80-годишна възраст?
Защо при топлинен удар се появяват едновременно тромбози и кървене?
Антиоксидантен парадокс и реалната полза от антиоксидантите
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар