Помощник-треньорът на Лудогорец Петър Колев, заяви след победата с 2:0 над Левски, че “сините” са стандартен и предвидим отбор.

“Не стигнахме лесно до победата. Диктувахме темпото, но допуснахме и неточности. Наблюдавахме Левски в доста мачове, те са стандартен и предвидим отбор, и затова няма с какво да ни изненадат.

Радващо е, че създаваме положения и стигаме с лекота до тях. Във футбола може да се пропуска също. Отбелязахме два гола, което е достатъчно. През второто полувреме указанията бяха да играем прибрани и на контраатаки. Лично аз не съм виждал Левски да играе толкова малко с топката.

Мислим за четвъртък и Лига Европа, а след това ще мислим за жребия за купата. Ние знаем програмата отдавна и знаехме, че ще е тежка. Кой знае какви неща като тактика не можем да променяме, така че единствената ни цел е да възстановим играчите си”, каза Колев.