Клаудиу Кешеру ще продължи кариерата си в Турция. Това поне твърдят румънските медии. Вместо да се завърне в Стяуа нападателят ще подпише с Трабзонспор, информира digisport.ro.
Както вече ви съобщихме нападателят ще напусне Лудогорец през лятото, когато свършва договорът му. Голаджията трябваше да се прибере в Стяуа, където Джиджи Бекали му е обещал да получава най-високата заплата.
Кешеру обаче е изкушен от предложението на турския Трабзонспор. Там той може да взима сума близка до тази в Лудогорец. Според непотвърдена информация нападателят прибира 600 000 евро на сезон. Той обаче не е първи избор на новия треньор Димитър Димитров. А освен това Херо призна, че босът Кирил Домусчиев иска от него обновяване на тима.
Кешеру ще може да преговаря без проблем с всеки тим след 1 януари и през лятото да подпише като свободен агент. За момента няма индикации, че Лудогорец ще му предложи нов договор, както и че той ще приеме








Жилищният пазар в Северна Гърция продължава да поскъпва
От детските уроци до сцената: Димитър Атанасов, Христо Младенов и Анима разказват за пътя си в музиката
Йотова поздрави Тръмп по случай 250 години от независимостта на САЩ
Експеримент на Bulgaria ON AIR: Как AI помага на водещите на "България сутрин"
2,6 по Рихтер е усетено в Разград тази нощ
Алтернативата на пластмасата е безвредна за здравето
Карадимов: 400% ръст на сигналите в КЗК за една година
Медицинският Mercedes C 32 AMG отбелязва юбилей
Ferrari 550 с атмосферен V12 се завръща в нов вариант
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Tesla с 25% ръст на продажбите най-вече заради Европа
Гриша Ганчев заплаши Станка Златева със съд
Посрещнаха с хляб и сол медалистите ни в джудото
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар