Една от звездите на Лудогорец Козмин Моци изригна срещу съдията след загубата с 1:2 от Верея. Румънецът нападна рефера Неделчо Гаджалов за неотсъдена дузпа срещу Кешеру и подкрепи треньора на разградчани Димитър Димитров, който обяви, че срещу тима има тенденция за лошо съдийство. Моци скочи на критиците като каза, че тимът му всякса година печели титлата с 15-20 точки, защото разполага с най-добрите играчи у нас.
"Имахме много положения за гол, които не вкарахме. Имаме и някои проблеми в защита, получихме два гола. Затова паднахме днес," заяви Моци пред Диема Спорт.
"Доста ни липсва в играта, но днес липсваше и късмет. Имаше и дузпа, но няма какво да говоря повече," продължи Моци. "До края на сезона не искаме да ни се дава нито една дузпа. Или когато има дузпа срещу нас, да почваме от вратар. Няма значение. Не разбирам, как срещу Витоша същия съдия, който не дава дузпа срещу Витоша, е зад вратата днес. Не искаме нито една дузпа, всички дузпи да ги дават на този отбор, не знам кой е, Литекс, Етрополе, да дават за тях дузпите. Според мен имаше дузпа срещу Кешеру. Има кой да решава. Но за мен е дузпа, както бе и срещу Витоша. Кешеру каза, че е питал и съдията, който е бил същия като срещу Витоша. И съдията нищо не казва. Вярно е, че няма какво да казваш в такава ситуация."
"Няма значение голът, важно е да печелим точки. Не загубихме точките заради тази дузпа. Но не трябва да се случват такива неща. Нямам нищо против момчетата от Верея, играят и печелят, взимат трите точки," допълни авторът на единственото попадение за Лудогорец.
"Нормално е да има тенденция. Същия съдия в два мача не дава две дузпи. Чисти. Срещу Витоша беше на 1 метър. Не знам защо пускат тези съдии, ако не дават, ако не виждат. Той беше на сантиметри и не даде чиста дузпа," продължи другата тема румънецът. "Но казвам, не паднахме заради тази дузпа. Това са други неща. Всички казват, че ни помагат съдиите, а ние всяка година печелим титлата с 15-20 точки напред. Ние печелим, защото сме най-добрите футболисти в България. Вижда се тенденция."
"Има още много важни мачове до края на полусезона. Трябва да вземем всеки мач. Чака ни труден мач срещу Дунав, а след това и Хофенхайм," каза още той и завърши с вот на доверие към треньора: "Ние винаги сме зад треньора. Не той е виновен, че ние падаме днес."







Жена наби и души мъжа си в София
"Спаси София": ПП-ДБ предлагат двойно по-скъпо паркиране без истинска реформа
Вълчев: Ще се стремим към 25% скок на заплатите в образованието
Търговци готвят вapиaнт зa пo-eĸcпeдитивeн внoc на горива oт тpeти cтpaни
Израелски министър нарече избрания кмет на Ню Йорк поддръжник на "Хамас"
Помелият шест коли Филип Маркулиев излиза от ареста срещу 5 бона
Toyota може да използва новия си V8 и за LandCruiser 300
Защо всеки автомобил трябва да притежава системи за мониторинг на водача
Аudi залага всичко на два големи SUV и най-евтиния си електромобил
Как остаряват батериите на plug-in хибридите
30-ти Кумите Уикенд в Швейцария – Незабравима среща с легенда на Киокушин
Али Абделазиз: „Царукян ще измъчва и пребиe Дан Хукър“
Клавиатурни воини: Издание 2025
Треньорът на Майкъл Моралес: Победата на UFC 322 може да ни изведе до елиминационен бой за титлата
УМБАЛ „Лозенец“ стартира кампанията „Мовембър 2025“ в подкрепа на мъжкото здраве
Само 40% от българите водят здравословен начин на живот, показва голямо здравно проучване
Какво е наследствена непоносимост към фруктоза?
Какви ползи ни носи райската ябълка?
Коментари
Напиши коментар16:03 | 2 дек 2017 г.
11:14 | 1 дек 2017 г.
09:37 | 1 дек 2017 г.
08:59 | 1 дек 2017 г.
08:48 | 1 дек 2017 г.
08:21 | 1 дек 2017 г.
08:02 | 1 дек 2017 г.
04:28 | 1 дек 2017 г.
23:26 | 30 ное 2017 г.
23:08 | 30 ное 2017 г.
Напиши коментар