Секунди не стигнаха на Септември да хвърли бомбата на кръга.
Столичани удържаха 0:0 до 93-ата минута в Разград, но Лудогорец спечели с 1:0 с гол на Клаудиу Кешеру от измислена дузпа, която само съдията Волен Чинков видя. Тя беше доста бурно оспорвана от футболистите, а след мача и от щаба на гостите, но слаб Лудогорец си взе победата .
Човек от Септември пък едва беше удържан да не набие Волен Чинков.
Лудогорец вече води с 6 точки на ЦСКА, който в понеделник гостува на Дунав.
Димитър Димитров беше направил някой промени в състава. Ката централна двойка защитници започнаха Терзиев и Форстър, а новото попълнение Панов застана отдясно на отбраната. Сред резервите останаха Моци, Пластун, Анисе и Кешеру, а извън групата - Мисиджан. Сисиньо и Дяков са наказани.
Николай Митов пък беше дал почивка на Баорис Галчев и Крис Гади, за да ги съхрани за домакинството на Локо (Пд) в сряда. След почивката обаче се наложи те да се появят на терена, за да помогнат на отбора да удържи равенството.
Лудогорец обсади вратата на гостите още от първата минута. в 10-ата Марселиньо намери Шверчок в наказателното поле, полякът финтира Елтон и стреля опасно, но след рикошет в крака на Добрев топката излезе в корнер.
В 21-ата минута Галев спаси удар на Вандерсон, който беше останал сам срещу него. Малко след това вратарят на Септември отново се превърна в герой за своите като извади нов удар на Вандерсон. Последва фрапантен пропуск на Швиерчок, който не можа да вкара на празна врата след прострелно центриране на Лукоки.
В 30-ата минута Марселиньо изведе Лукоки сам срещу Галев. Ударът на холандеца се оплете в мрежата, но от външната й страна. Десет след това Швиерчок получи подаване в наказателното поле на Септември, но се забави и спечели само корнер.
След почивката ситуацията на терена не се промени особено. В 47-ата минута Марселиньо стреля, но кълбото срещна тялото на Елтон. В 58-ата минута Панов изведе Лукоки сам срещу вратаря, но нападателят не си пое добре топката и тя попадна в ръцете на Галев.
Последваха нови два пропуска на Лудогорец. Първо изстрел на Густаво Кампаняро попадна в ръцете на вратаря на Септември, а след това Кешеру засече подаване отдясно, но ударът му мина високо над вратата.
В 81-ата минута шут на Лукоки профуча покрай вратата на гостите. 120 секунди след това удар на Натанаел беше спасен от Галев, топката попадна в Кешеру, който от малкото наказателно поле стреля нескопосано и Добрев изчисти в корнер.
В 87-ата Галчев получи втори жълт картон и остави отбора си с човек по-малко. Интересното е, че той прекара една 7 минути на терена.
В добавеното време Иван Стоянов скочи за топката, Марселиньо остана под него и се строполи на земята, а Волен Чинков отсъди дузпа, която беше бурно оспорвана от играчите на Септември. Клаудиу Кешеру пък беше точен от бялата точка - 1:0.
ЛУДОГОРЕЦ - СЕПТЕМВРИ 1:0
1:0 Клаудиу Кешерю 90+3 д.
ЛУДОГОРЕЦ: 1. Броун, 6. Натанаел, 25. Панов, 2. Форстър, 5. Терзиев, 10. Кампаняро, 44. Горалски, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 92. Лукоки, 70. Шверчок
СЕПТЕМВРИ: 1. Галев, 15. Добрев, 18. Виктор Силва, 16. Иванов, 6. Елтон, 11. Тилев, 25. Стоянов, 20. Байду, 13. Будинов, 23. Маламов, 10. Чандъров







Протест пред парламента: Хора в клетки в защита на телетата (ВИДЕО и СНИМКИ)
Протест в клетки пред парламента: Хора в защита на телетата (СНИМКИ)
ИПБ: Мистериозно в МРРБ изчезнаха заданията за ремонти на пътищата
Слави Трифонов окончателно загуби делото срещу Кирил Петков за 50 000 лв.
Прекратиха пълномощията на трима депутати от "Прогресивна България"
Добри са условията за туризъм в планините
Богомил Николов: Пазарът се нуждае от това да има честна търговия
Вижте кой ще внася автомобилите на Ebro в България
Китайци искат да правят електромобили с Maserati
Трик с пластилин почиства боята перфектно
Volkswagen отново отложи електрическия Golf
PFL обяви битка за вакантната титла в полусредна категория
Анджело Волпе: „SENSHI Grand Prix е не само физическо, но и огромно психическо изпитание“
Джейк Пол предлага 200 милиона долара на Канело за мегабитка
Шон О’Мали: Реално аз съм в подглавния мач на UFC в Белия дом
Какво представлява прогестероновата резистентност?
„Отмъстителното“ стоене до късно
Защо някои лекарства губят ефект след време – толеранс, тахифилаксия и адаптация на рецепторите
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Коментари
Напиши коментар20:22 | 3 мар 2018 г.
20:20 | 3 мар 2018 г.
20:18 | 3 мар 2018 г.
20:16 | 3 мар 2018 г.
20:14 | 3 мар 2018 г.
20:05 | 3 мар 2018 г.
20:03 | 3 мар 2018 г.
20:00 | 3 мар 2018 г.
19:58 | 3 мар 2018 г.
19:56 | 3 мар 2018 г.
Напиши коментар