Лудогорец продаде Върджил Мисиджан в германската Бундеслига. 25-годишният холандец премина задължителните медицински прегледи и веднага след това позира с екипа на Нюрнберг.
Новакът в немския елит този сезон и „орлите“ от Разград засега запазват мълчание относно финансовите параметри по сделката, както и за какъв период е договорът на крилото с франките.
„Върджил играе еднакво добре и с двата крака, подвижен и бърз, както и силен в дрибъла. Желаехме да имаме играч с всички тези качества“, заяви спортният директор на немския тим Андреас Борнеман.
„Изкарах пет прекрасни години в България. Сега мисля, че е време да събера нов опит в ново първенство. И съм радостен, че с Нюрнберг намерих перфектния клуб за това“, сподели Мисиджан след представянето си.
Франките подчертават, че холандецът има голям опит с тима от Разград в Лига Европа и Шампионската лига, където е играл срещу тимове като Ливърпул, Реал (Мадрид), Арсенал и ПСЖ. Той ще играе с номер 24 за новия си тим.








Времето днес, 3 юли: Слънчево начало на деня, следобедни валежи и гръмотевици
Имен ден на 3 юли празнуват Анатоли, Анатолия и Анатолий
Хороскоп за 3 юли 2026: Добри новини за Овните, важен ден за Стрелците
Различен петък - слънце, жега, бури и градушки
Fiat Multipla се завръща като 4-местна градска кола
Bentley показа уникална преливаща боя
EС ще ограничава скоростта от... Космоса
Кога шумът от гумите е по-силен
Гасиев стана пълноправен световен шампион на WBA – на негово място можеше да бъде Кубрат Пулев
Мирно срещу Лукеи и Дегир срещу Бен Мабрук в резервните битки в SENSHI Grand Prix
Федерацията покани националите по класическа борба на лагер
Нейтън Кук преди SENSHI 32: Искам да се бия срещу най-добрите бойци
10 признака, че тялото ни има нужда от повече почивка
Александровска стартира безплатен скрининг за хора с наднормено тегло и затлъстяване
Яйчниците остават активни и след менопаузата
Дифузен В-едроклетъчен лимфом – най-честият агресивен лимфом
Коментари
Напиши коментар20:33 | 31 авг 2018 г.
20:17 | 31 авг 2018 г.
Напиши коментар