Бразилският нападател Жуниор Брандао заяви, че след напускане на старши треньора Пауло Аутуори за него е станало много трудно да се пребори за място в състава на Лудогорец.
23-годишният нападател беше привлечен в Разград през август за 1,5 милиона евро от Атлетико Гояниензе, но не успя да се утвърди в състава и записа само две участия за "зелените" в Лига Европа през есента.
Брандао така и не изигра нито един мач на национално ниво за Лудогорец, а след края на есенния полусезон той беше преотстъпен за календарната 2019 година в родината си на Гояш, в който ще играе с номер 9.
"Първото ми излизане извън Бразилия беше добър опит за мен. В Лудогорец имаше доста бразилци, които ми помагаха за много неща. Пауло Аутуори беше старши треньор. В началото всичко беше добре, адаптирах се бързо. След това Аутуори напусна и нещата станаха по-трудни за мен. Дойде български треньор. Стана сложно да попадна в състава, защото основните футболистите от отбора играят от седем години заедно и е трудно да пробиеш. На практика аз тренирах самостоятелно. Затова говорих с моя мениджър и се разбрахме да използвам опцията за преотстъпване", коментира Брандао при представянето си в Гояш.








Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар10:04 | 14 яну 2019 г.
21:09 | 13 яну 2019 г.
17:08 | 13 яну 2019 г.
Напиши коментар