Звездата на Лудогорец Козмин Моци е категоричен, че по никакъв начин не е провокирал феновете на Левски, след като отбеляха гол за крайното 2:0 в полза на разградчани. Тогава Моци се обърна с лице към сектор "Б" на стадион "Васил Левски" и разпери победоносно ръце. Последваха грозни ексцесии с публиката на "сините", както и изгонване на Моци с втори жълт картон.
"Нe съм имал намерение да дразня феновете на Левски. Вкарах гол от дузпа, с който спечелихме един много важен мач срещу силен противник. Реагирах така, както са го правили и ще го правят хиляди футболисти. Не съм имал за цел да провокирам никого. Не съм обиждал никого. Мен ме обиждаха през целия мач, скандирайки грозни неща", заяви Моци пред Спортал.
"Тази истерия е напълно излишна. Но признавам, че съм изненадан от поведението на шефовете в Левски. Не смятам, че е правилно да говорят за мое наказание, при положение че просто изразих радостта си. Не направих никакви жестове. Дори не си свалих фланелката. А получих втори жълт и червен картон. Всъщност какво да прави един футболист, ако не да се радва, когато вкара гол?"
"Победата беше важна и за нас, и за съперника, който също се бори за титлата. Ние дойдохме в София след някои недобри резултати и може би това малко ни държеше в напрежение. Но бихме Левски заслужено. Смятам, че през целия мач бяхме по-добрият отбор", добави Моци.







Ангел Мавровски: В БАБХ цари хаос, няма ясен план за овладяване на заразите
Божидар Саръбоюков: Щастлив съм, че отново се завърнах с медал
Централна емисия
Директорът на АЕЦ "Черна вода": Заради ниския Дунав централата спря производството на ток
За първи път у нас: лекари трансплантираха едновременно черен дроб и бъбрек
Риана се завърна в Барбадос с децата си
“Каспийски експрес“: Новият маршрут на Путин, който свързва Русия и Иран
Педикюрите, които превзеха лято 2026
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Треньорът на Крауфорд: Конър Бен ще нокаутира Райън Гарсия
Махачев: Имам ключовете за лесна победа срещу Гари
Франк Уорън: Битката Фюри – Джошуа трябва да бъде на „Уембли“
ELITE FIGHTING ARENA се завръща с второ издание
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Здравеопазването с най-голям ръст на наетите с близо 10,8 хил. души за година; Кои области имат най-много лекари и кои най-малко
Нова родилна зала с басейн отваря врати в МБАЛ - Шумен
Безплатни консултации за профилактика на рака на гърдата в София
Коментари
Напиши коментар15:17 | 15 апр 2019 г.
15:05 | 15 апр 2019 г.
15:00 | 15 апр 2019 г.
14:58 | 15 апр 2019 г.
Напиши коментар