Вратарска дилема има в Лудогорец за гостуването на ЦСКА тази събота. В последните 4 кръга под рамката се редуват Ренан и Пламен Илиев, който преди това беше контузен. Бразилецът пази при загубата с 1:2 от Черно море и при 2:0 над Левски на 14 април. Илиев пък стартира в последния кръг при 1:1 с Берое и при 3:0 над Ботев Пд в Разград.
Ако ротацията се запази, то сега на ред да е титуляр е Ренан, пише "Тема спорт". Той има и по-голям опит от Пламен Илиев на "Армията". Родният вратар не е пазил на стадиона на ЦСКА в своята кариера. Той има 5 участия във вечни дербита, които обаче са играни на националното съоръжение "Васил Левски". С първия си български тим Видима-Раковски пък Илиев има един мач срещу ЦСКА, който обаче е в Севлиево през 2010 г. (2:2).
Вижте класирането в Първа лига
Ренан е записал 6 двубоя срещу червените, като 3 от тях са на "Армията". В тях тимът няма загуба - побеждава с 2:0 през април 2017 г., а има и две ремита по 1:1. Аргумент срещу Ренан може да е изтичащият му договор в края на годината. Бразилецът призна преди време, че иска да го поднови, но поне към този момент това не се е случило. Той дълго време на попадаше в групата на Лудогорец, но контузията на Пламен Илиев го реабилитира.
По всичко изглежда, че през лятото с Лудогорец ще се раздели друг чуждестранен вратар - аржентинецът Браун. Той така и не е играл от началото на годината, а и през есента показа неубедителни изяви. Разградчани нямат проблеми с наказани състезатели, като на линия отново е Марселиньо. Плеймейкърът бе санкциониран от ДК, след като изрита бутилка при смяната си на "Тича". Тогава той отправи и реплики към треньора Стойчо Стоев, който гледаше безучастно от скамейката.








Драма и победа: България пречупи Канада в Лигата на нациите
Трети ден в неизвестност: Полицията издирва 17-годишната Никол от София
Първи протест срещу кабинета "Радев": "Оставка" (СНИМКИ)
Заслужавахме ли атомната бомба: Публикуват изгубените мемоари на оцелял от Хирошима
Не засаждайте тези растения в двора си
ООН: Близо 7 милион души са засегнати от трусовете във Венецуела
Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар09:32 | 7 май 2019 г.
09:32 | 7 май 2019 г.
Напиши коментар