Лудогорец ще трябва да плати сериозна сума за своята цел Дан Битон. Според израелската медия Walla.co.il от клуба на плеймейкъра Ашдод искат голяма цифра за правата на своята звезда - 1 200 000 евро. Отделно от това, израелците желаят в договора му да има клауза за бонус при допълнителни успехи - титла на България и влизане в групите на Шампионската лига.
24-годишният техничар блесна с 5 гола и 5 асистенции във вече отминалото първенство. Според въпросното издание, Битон се е разбрал за всички подробности около своя договор с Лудогорец. Той ще е 3-годишен, но заплатата му не се разкрива. Ако преговорите минат благополучно, разградчани ще представят футболиста в началото на лятната си подготовка, която започва на 9 юни, пише "Меридиан мач".
Докато чака развитие около своето бъдеще, Битон е на почивка в Мексико с двама свои приятели. За момента Лудогорец има едно сигурно лятно попълнение -крилото Мавис Чибота, който идва от друг израелски клуб - Бней Йехуда. Предполага се, че „орлите“ ще вземат поне 5 нови през този трансферен прозорец.







Радев смени всички областни управители
12 души пострадаха след проливни дъждове в Турция
Борисов: От днес съм сигурен и свободен български гражданин
Председателят на НС Михаела Доцова отива на аудиенция при папа Лъв XIV
Идват най-скъпите летни почивки: Поне 100€ ще е отиване до родното море
Кои са скритите капани при покупка на недвижими имоти?
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар