Треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев също остана недоволен от съдийството в дербито с ЦСКА (0:0). Той заяви, че Драгомир Драганов не е дал чиста дузпа за отбора му и добави, че у нас се говори за феърплей преди сезона, но след започването на мачовете всички забравят за него.

"Не ми хареса как играхме през първото полувреме. След почивката играхме по-добри и неслучайно създадохме положения. Да, в края можехме да загубим, но това е риск. По-доволен съм от играта през втората част. Още имам претенции към фланговете. Във времето ще усилим скоростта там. Някой път се получава, друг път не. Кешеру се представи по-добре от Швиерчок, но им давам възможност спрямо противника, умората. Всичко зависи от тях. Става ми неприятно отново да говоря за съдиите. Сега ми е интересно какво ще обяснят. Не говорят, защото им било забранено и правят каквото си искат. Имаше каратиски удар на испанеца в наказателното поле. Реферът беше близо и нищо. И това се случва за втори път. За мен това е рецидив. Имаше апели за феърплей, но започват мачовете и забравяме за него", заяви Стоев.