Защитникът на Лудогорец Козмин Моци заяви, че разградчани напълно заслужено са отстранили Марибор в плейофите за влизане в групите на Лига Европа. Това стана след шоу и 2:2 на реванша в Словения. "Орлите" продължават напред с правилото за повече голове на чужд терен.
"В крайна сметка всичко завърши добре. От 180 минути в двата мача в 160 надиграхме Марибор. След първия им гол се получи малко напрежение в нашия отбор. След 2:2 играхме със сърце. Не сме ги подценили. Очаквахме да ни пресират по-високо след почивката, все пак са домакини и трябваше да наваксват, но и ние им помогнахме с някои грешки. Не играхме както трябва, но важното е, че сме в групите", заяви Моци.








Трима души са открити мъртви в Угърчин
Филипински вярващи отбелязаха Свети Йоан Кръстител с кален ритуал (СНИМКИ)
Ескалация в Егейско море: Гърция отчете нарушения от турски самолети
Ким Чен Ун обяви мащабно превъоръжаване: Северна Корея ще строи по два бойни кораба годишно
Шампионът по гимнастика Еди Пенев разкрива, че е гей
Какви проблеми крие Citroen C5 X на старо
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Давид Сабо-Тот: На SENSHI 32 Grand Prix искам да докажа, че мястото ми е сред световния елит
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар