Треньорът на Лудогорец Павел Върба остана доволен от равенството 1:1 с ЦСКА на "Българска армия". По този начин разградчани увеличиха серията си без шампионатна загуба на 34 мача, 22 от които са спечелени.
"Не започнахме добре мача. ЦСКА имаше възможности да отбележи гол. Срещата продължи на приливи и отливи. Беше беше интересна. Имахме положения, те също".
"Жалкото беше, че получихме първи гол. След това бърз изравнихме. Не е зле да не загубиш от ЦСКА. Равенството беше добре дошло за нас. Продължаваме да сме без загуба".
"Играхме отворен футбол. Не сме били пасивни нито за момент. Кешеру е контузен, но това е част от футбола. Отменения ни гол? ".








Челен сблъсък край Разград след заспиване зад волана
Близки скърбят за убития 36-годишен мъж на Лъвов мост: "Дано си на по-добро място"
Над 150 сигнала към пожарните за денонощие, 94 пожара са потушени
“Луксът” да пътуваш с БДЖ: Фасове, разправи седалки, бутилки с урина
Идва ли краят на евтините стоки от Китай, поръчани онлайн след 1 юли?
Доза фентанил и 10 евро ли бутнаха Къци от Лъвов мост? ВИДЕО
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар