Лудогорец е в напреднали преговори за привличането на централен нападател от Хърватия. Новият треньор на разградчани Валдас Дамбраускас е отлично запознат с качествата на играчите в местната лига.
Той бе привлечен преди броени дни от Горица, който заема трето място в първенството. От този тим орлите се надяваха да вземат и вратаря Кристиян Кахлина, но опитите им удариха на камък.
Нещата около привличането на набелязания нападател се движат от местен мениджър, който помогнал за пристигането на Дамбраускас в Лудогорец. Очаква се развитие по евентуален трансфер да има до няколко дни, пише "Тема спорт". Лудогорец иска да подсили нападението си, защото въобще не е ясно дали ще може да използва испанския таран Ихинио Марин през пролетния полусезон. През есента той получи много тежка контузия - счупи глезен, и се наложи да се подложи на сериозна операция.
Така новият треньор разполага за върха на атаката само с румънския ветеран Клаудиу Кешерю и младока Митко Митков.







Животът на 4 зодии придобива значим смисъл след 15 май
Сателити откриха 260 гигантски номадски гробници в пустинята на Судан
Земята е под влияние на силна магнитна буря до петък
Захарова към Зеленски: Издай указ за спиране на атаките и ползвай гадател
Спирова и Денисиньо ще се борят за 50 000 евро в Hell’s Kitchen
Русия иска империята си обратно, естонските майки планират да я спрат
9 знака, че флиртът му е стил на общуване
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар