Българският шампион Лудогорец ще се изправи срещу победителя от двойката Малмьо - Рейнджърс в плейофа за влизане в групите на Шампионската лига, ако победи гръцкия гранд Олимпиакос в третия квалификационен кръг.
Това отреди тегленият днес жребий в Нион.
В първия двубой разградчани ще са гости (17 или 18 август), а реваншът в България ще е на 24 или 25 август.
"Орлите" бяха поставени най-вече заради високия коефициент на Олимпиакос, с който двойката ще влезе в жребия.
По-късно днес ще бъде изтеглен и жребий за плейофите в Лига Европа, където Лудогорец ще играе, ако загуби от Олимпиакос.








Бойци от 12 държави излизат на ринга за SENSHI 32 на 11 юли
Футболният свят потъна в скръб след смъртта на децата от школата на "Славия" в катастрофа
9-годишни деца от "Славия" са загиналите на АМ "Тракия", отивали са на футболен турнир
12-годишно момиче падна в шахта в София
ДП: С този бюджет реформите се отлагат, тежестта върху бизнеса се скача
Уютен дом със скандинавски интериор
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар14:03 | 2 авг 2021 г.
13:50 | 2 авг 2021 г.
13:48 | 2 авг 2021 г.
13:45 | 2 авг 2021 г.
13:41 | 2 авг 2021 г.
Напиши коментар