Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев заяви, че отборът не е допуснал сериозен спад в играта. Той похвали футболистите, които успяха да заработят 13 милиона евро от Лига Европа.
"В началото сме на зимната подготовка. Утре отборът пътува за Анталия. Предстои на турска земя да изиграем пет контроли. Всичко е ясно по нашата програма от доста време. Интересът ще бъде доста голям, тъй като вече имаме нов треньор. Ще бъде интересно да видим плодовете на неговата работа".
"През периода от плейофа за Шампионската лига до края на календарната година бяхме доста пестеливи откъм изказвания относно отбора. Изпратихме година, която мнозина биха определили като неуспешна. Аз бих опонирал на тези твърдения. Искам да кажа голямо благодаря на нашите футболисти и екипа, който работи през миналата година".
"Напуснаха ни много ключови играчи, дойдоха много млади момчета. Лудогорец не допусна сериозен спад, като продължихме да сме част от груповата фаза на Лига Европа. Тези играчи заработиха и 13 милиона евро през миналата година, като не включваме приходите от продажба билети и артикули".
"Имахме неуспешно представяне в груповата фаза на Лига Европа, но не трябва да се забравя, че бяхме съпроводени от травми. Много играчи страдаха от сериозни контузии".
"Категорично мога да кажа, че основната цел е да станем шампиони. Ще направим всичко необходимо, за да постигнем целта си. Надявам се, че решенията на нашите проблеми ще бъде Анте Шимунджа", заяви Петричев.







Как стресът променя тялото и психиката ни
Рецепта за хрупкав карфиол с мед и чили
Проблемната кожа може да е знак за вътрешен дисбаланс
Рецепта от тефтера на баба: Салата от зеле и моркови
Изкуствен интелект управлява кафене в Стокхолм
Американската армия получава безпилотни наземни машини Hunter WOLF
В украинския щаб, който променя хода на войната срещу Русия
Ашли Греъм с признания за синовете си
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Как Nissan Qashqai направи революция с видимостта
Европейска държава настига Норвегия по дял на ЕV
Георги Мърков-младши ще спори за европейската титла в Самоков
160 боксьори от България си дават среща на шампионата в Плевен
Георги Мърков е на полуфинал на Европейското по борба в Самоков
Дея Пеева отпадна в първия кръг на Европейското по таекуондо
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Стартира национална информационна кампания за превенция на насилието над и сред деца
Коментари
Напиши коментар16:04 | 23 апр 2024 г.
03:40 | 12 яну 2022 г.
14:29 | 11 яну 2022 г.
Напиши коментар