Лудогорец направи равенство 3:3 с австрийския Волфсбергер във втората си контрола на зимния лагер в Турция. В първата си проверка българският шампион отново не успя да спечели, завършвайки наравно 1:1 с полския Висла Краков.

Австрийците откриха в 17-та минута чрез Барибо, който засече центриране на Визингер. Точно след половин час игра разградчани инкасираха второ попадение, дело на Визингер. В края на първата част „зелените“ намалиха изоставането си след точната интервенция на Елвис Ману.

На почивката новият старши треньор на Лудогорец Анте Шимунджа смени целия състав без вратаря Серджио Падт. В 71-та минута Волфсбергер си върна аванса от два гола след попадението на Диенг.

Десет по-късно Футболист номер 1 на България за 2021 Кирил Десподов центрира от ъглов удар и намери Ихинио Марин, който отново върна шампионите в мача. В 84-та минута отново Десподод се отчете с асистенция за изравнителното попадение на Мавис Чибота.