Спортно-техническата комисия на БФС отложи мача на Лудогорец срещу Славия, насрочен за петък, 5 август, заради евроучастието на разградчани. Тимът на Анте Шимунджа загуби от Динамо Загреб с 1:2 снощи в първи мач от третия предварителен кръг на Шампионска лига, а реваншът е другата седмица.
"По искане на ПФК „Лудогорец 1945“ Рз на основание чл. 44, ал.1, буква а/, предложение трето от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2022/2023 и със съгласието на Нова Броудкастинг груп и БПФЛ, срещата от V – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Славия “ Сф – ПФК „Лудогорец 1945“ Рз, насрочена за 05.08/петък/22 г от 21.00 часа се отлага, се казва в решението на СТК.








Скандалът за Бюджет 2026: От обвинения за рекордни харчове до сравнения с Бърни Мадоф (ВИДЕО)
Калин Стоянов: Страната тъне в кризи, Демерджиев да излезе от TikTok
Държавата липсва в битката с катастрофите: Единствено брои загиналите и ранените
15 км опашка се изви на Кримския мост, хората се евакуират ВИДЕО
Икономист: Бюджетът е в червено, след като дефицитът е двойно над установения
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големите шансове за огромен пробег
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Коментари
Напиши коментар19:14 | 24 апр 2024 г.
15:48 | 3 авг 2022 г.
15:06 | 3 авг 2022 г.
12:40 | 3 авг 2022 г.
Напиши коментар