Техническият директор на Лудогорец – Козмин Моци, сподели очакванията си за реванша с Динамо Загреб в Шампионска лига. В първия двубой разградчани загубиха с 1:2, но пропуснаха куп възможности, за да стигнат поне до равенството.
„Трябва да играем умно, за да спечелим. Ако момчетата изиграят същия мач като в Разград, вярвам, че ще се класираме. Те ни победиха в първия мач, което означава, че са по-добрия отбор. Не очаквам нищо повече от нашите момчета, а да покажат играта от първия мач в Разград. Изпуснахме много голове в първия мач и затова казвам, че отборът трябва да играе по същия начин, защото малшансът, който имахме, няма да продължи дълго”, сподели Моци на заминаване за Загреб.








ЦСКА отстъпи с 0:4 на "Полесие" (Житомир) в Австрия
Американските мита удариха тежко българския износ
Треньор и съпругата му остават в болницата в Ямбол след тежката катастрофа на "Тракия"
Украйна или битката за приобщаването на най-голямата армия в Европа към ЕС
НАТО учи от Украйна: Нидерландия въвежда тунели срещу дронове
Не е знаела за строителството? Шефката на кадастъра във Варна имала имот до "Бала Алино"
Опитва ли се Русия да зарази цивилното население на Украйна с антракс?
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар14:24 | 24 апр 2024 г.
17:17 | 8 авг 2022 г.
13:27 | 8 авг 2022 г.
13:16 | 8 авг 2022 г.
Напиши коментар