Испанските медии се изказаха ласкаво за представянето на Лудогорец срещу Бетис. Въпреки загубата с 2:3 мнението е, че българският шампион е оказал сериозна съпротива и е предложил приятен футбол.
„Бетис бе ефективен в атака и хаотичен в защита. Гол на 41-годишния Хоакин тласна Бетис към победата, но тимът трябваше да трепери до края, след като Лудогорец пропусна да изравни в последната минута. В крайна сметка Бетис спечели и се утвърди като едноличен лидер в групата с пълен актив след първите два мача“, съобщава вестник "АС".
„Бетис не изигра най-добрия си мач и трябваше да страда, но удържа победата и поведе в класирането. Лудогорец оказа по-голяма съпротива от очакваното и в края можеше да измъкне точката“, коментира вестник „Марка“.
Андалусийското издание „Диарио де Севиля“ не пести суперлативи за представянето на Хоакин и признава класата на Лудогорец. „Страхотен гол на капитана Хоакин даде приятен привкус на победата, която не дойде никак лесно. Шампионът на България от последните години, съставен от играчи от цял свят, предложи приятен футбол с трайно притежание на топката, което затрудни и обърка Бетис“, пише „Диарио де Севиля“.






Половин София остава без топла вода до 13 септември заради планов ремонт
В "България сутрин" на 29 август от 9:30 часа: Кои са съвременните тенденции в естетичната дерматология?
НОИ: Пенсиите за септември ще се получават по нови правила
ЦИК за ремонта на машините: Ще струва около 10 млн. евро
Българите са стиснати: Не плащат за филмите и музиката, които консумират
Цветан Цветанов с предложение: Бойко Борисов да се кандидатира за президент
31 души са загинали при катастрофи от началото на август
Как камерата за боядисване на автомобили допринася за по-прецизна работа?
Bugatti остава с ДВГ – механиката се оказва по-важна от ускорението
Покупка на кола от фалирала марка – лудост или добра сделка
911 Challenge е новият базов модел за писта на Porsche
Дилън Данис се оттегли в последния момент, Майк Пери получи нов съперник
Умар Нурмагомедов: Усман е готов за Гейджи, Топурия и Царукян
Айк Мнацаканян остана на крачка от медала на турнира „Петлашински“ в Полша
Бивол и Калъм Смит се разбраха за задължителната защита
Оропуш вирус – нововъзникващ арбовирус в Южна Америка с нарастващи огнища
Как цигарите променят структурата и вида на кожата?
Болест на Фрайберг – асептична некроза на глава на метатарзална кост при подрастващи
Стимулирането на блуждаещия нерв превръща ученето в трайно
Коментари
Напиши коментар18:09 | 16 сеп 2022 г.
17:48 | 16 сеп 2022 г.
17:19 | 16 сеп 2022 г.
17:13 | 16 сеп 2022 г.
17:07 | 16 сеп 2022 г.
17:03 | 16 сеп 2022 г.
16:38 | 16 сеп 2022 г.
16:32 | 16 сеп 2022 г.
16:11 | 16 сеп 2022 г.
14:08 | 16 сеп 2022 г.
Напиши коментар