Румънското крило на Лудогорец Дорин Ротариу е поискал разговор с ръководството на клуба. Причината е, че разградчани няма да разчитат на него и през новия сезон. В родината на играча се появиха информации, че той е желан от ФКСБ, който победи с 1:0 ФК ЦСКА 1948 Сф на „Васил Левски“ в първи двубой от втория квалификационен кръг на Лигата на конфренциите.
„Аз съм играч на Лудогорец и продължавам да тренирам с отбора. Всичко зависи от това, което ще реши клуба. За момента не знам нищо за мой трансфер във ФКСБ. Ще говоря с ръководството на Лудогорец, това е което мога да кажа“, заяви Ротариу пред iamsport.ro.
В последните 1.5 сезона 28-годишният Ротариу играеше като преотстъпен в гръцкия Атромитос. В този период той изигра общо 39 шампионатни мача, в които отбеляза 4 гола. През есента на 2021-а Дорин бе на терена едва в 6 двубоя за Лудогорец в Пъгва лига, в които отбеляза 1 гол. Той пристигна при разградчани като свободен агент, след като преди това бе носил екипа на казахстанския Астана.







K2-18b под лупа: Откриха ли учени признаци на извънземен разум?
Голям късмет за 4 зодии на 30 май
Медии в Гърция: Атина продава евтина енергия на България
Пол Маккартни с албум за годините преди Бийтълс
"Баба Алино" - кой намаза филията и има ли натиск от Украйна?
Bugatti направи Mistral в чест на Малкия принц
Как Volvo потроши хиляди коли за 25 години
Специалното MINI Paul Smith получи ДВГ
Механичните фарове на Citroen са истинско инженерно безумие
Само Петче преди SENSHI Grand Prix: "Късмет на останалите бойци - ще се видим на ринга!" (ВИДЕО)
Утре откриват в София невиждан за България турнир по таекуондо
Станимира Петрова подкрепи първия ден на Kids Expo Bulgaria
Деменцията не е неизбежна съдба, тя е предотвратима
Хламидиална инфекция - до какво може да доведе?
Дракункулоза (болест на гвинейския червей) – едно от последните заболявания, близки до пълна ерадикация
Комарите могат да привикнат към репелентите?!
Коментари
Напиши коментар16:51 | 23 апр 2024 г.
23:39 | 31 юли 2023 г.
Напиши коментар